20 kms – Cursa llarga

GENERAL CURSA LLARGA FEMENÍ
Lloc Dorsal Cognoms i nom Temps Club
1 71 HERNANDEZ BARBA, MIREIA 1:47:56 KAMES KIDS
2 43 MILLA NAVARRO, CRISTINA 1:56:14 COLLBAIX CELLER DEL MOLÍ
3 26 ROUMENS RIUS, ISABEL 2:09:49 A.E. VACARISSES CORRE
GENERAL CURSA LLARGA MASCULÍ
Lloc Dorsal Cognoms i nom Temps Club
1 74 COMANAS, GEORGEL 1:38:28 MONISTROL RUNNING
2 54 CASAS SORIGUERA, ALBERT 1:38:46 CLUB TRAIL ROC BLANC
3 67 MALGOSA ALONSO, POL 1:40:28 VEGAN TRAIL CLUB

GENERAL LOCAL CURSA LLARGA FEMENÍ
Lloc Dorsal Cognoms i nom Temps Club
1 36 MARSAL MARTI, HELENA 2:44:04 KAMES KIDS
GENERAL LOCAL CURSA LLARGA MASCULÍ
Lloc Dorsal Cognoms i nom Temps Club
1 99 IGUAL ROSIQUE, ALBERT 1:50:01
2 33 GIL RODRIGUEZ, PAU 1:50:15
3 23 RUBIO MARTINEZ, AITOR 1:51:36 TRAILCHIWI
MITJA JÚNIOR FEMENÍ
Lloc Dorsal Cognoms i nom Temps Club
1 49 CUEVAS MARTI, LAIA 2:21:07
MITJA JÚNIOR MASCULÍ
Lloc Dorsal Cognoms i nom Temps Club
1 16 MASSO GOMEZ, ORIOL 1:43:00 A.E. VACARISSES CORRE
MITJA SÈNIOR FEMENÍ
Lloc Dorsal Cognoms i nom Temps Club
1 77 MARTINEZ CAMPS, NATALIA 2:16:14 MYRMIDONS TEAM
MITJA SÈNIOR MASCULÍ
Lloc Dorsal Cognoms i nom Temps Club
1 79 CRUZ RASTROJO, MIGUEL 1:42:28 NEW TEAM TRAIL RUBÍ
MITJA VETERANS FEMENÍ
Lloc Dorsal Cognoms i nom Temps Club
1 104 LIZANDRA CRESPI, ROSA 2:47:08 CORREDORS.CAT

MITJA VETERANS MASCULÍ
Lloc Dorsal Cognoms i nom Temps Club
1 84 GARRETA CLUSELLA, JORDI 1:55:04 PANTAURELLS TERRASSA

11 kms – cursa curta

GENERAL CURSA CURTA FEMENÍ
Lloc Dorsal Cognoms i nom Temps Club
1 357 GUILLEN ROCA, AIRINA 54:15 CLUB TRAIL ROC BLANC
2 424 BAEZA ARANDA, JENNIFER 1:00:15
3 398 CIRERA GUTIERREZ, GEMMA 1:00:15
GENERAL CURSA CURTA MASCULÍ
Lloc Dorsal Cognoms i nom Temps Club
1 403 CIFUENTES CATENA, JORDI 45:12 I RUN WITH LEIVA
2 360 MENENDEZ RAMIREZ, PERE 45:26 A.E. VACARISSES CORRE
3 343 LAO URBANO, ALBERTO 46:07 I RUN WITH LEIVA
GENERAL LOCAL CURSA CURTA FEMENÍ
Lloc Dorsal Cognoms i nom Temps Club
1 311 MARCET JULIA, BERTA 1:02:53
2 427 LLUNELL GONZALEZ, MARTA 1:03:24 GASELES
3 308 SANCHEZ MACHO, ESMERALDA 1:05:20
GENERAL LOCAL CURSA CURTA MASCULÍ
Lloc Dorsal Cognoms i nom Temps Club
1 421 FREIXA PEREZ, JORDI 53:02 CLUB TRAIL ROC BLANC
2 442 TORRES FERRAZ, JOAN 53:02
3 366 SERRA FONTELLAS, TON 54:08
CURSA CURTA JUVENIL MASCULÍ
Lloc Dorsal Cognoms i nom Temps Club
1 417 PRATS VILA, JAN 46:25 UNIÓ ATLÈTICA TERRASSA
CURSA CURTA JÚNIOR FEMENÍ
Lloc Dorsal Cognoms i nom Temps Club
1 396 LLANAA MENDILUCE, CLARA 1:00:54

CURSA CURTA JÚNIOR MASCULÍ
Lloc Dorsal Cognoms i nom Temps Club
1 425 GONZALEZ RAMOS, IVAN 49:46
CURSA CURTA SÈNIOR FEMENÍ
Lloc Dorsal Cognoms i nom Temps Club
1 350 PAYA RINCON, EVA 1:05:46 ARE YOU READY
CURSA CURTA SÈNIOR MASCULÍ
Lloc Dorsal Cognoms i nom Temps Club
1 358 CHAMORRO SERRANO, FERNANDO 49:17 CLUB TRAIL ROC BLANC
CURSA CURTA VETERANS FEMENÍ
Lloc Dorsal Cognoms i nom Temps Club
1 374 APARICI SUÑEN, ROSALIA 1:13:12 CLUB ATLETISME OLESA
CURSA CURTA VETERANS MASCULÍ
Lloc Dorsal Cognoms i nom Temps Club
1 334 PEREZ TORRES, JOSE LUIS 51:33 CENTRE EXCTA. GUISSONENC